Doświadczenie | Niezawodność | Solidność | Zaufanie | Wielozadaniowość

Łączymy 25 lat doświadczeń z technologią jutra. | Doświadczona kadra gwarantuje terminowe wykonanie realizowanych inwestycji. | Budujemy szybko i solidnie, zachowując najwyższe standardy. | Nie ryzykuj, zaufaj firmie, która bez problemu zrealizuje Twoją inwestycję. | Zaufaj firmie która bez problemu zrealizuje Twoją inwestycję.

O firmie usługi

Historia firmy

Montaż Barier Energochłonnych Janusz SzudraFirmę MBE Janusz Szudra założyłem w 1992r. Była to naturalna konsekwencja zmian, jakie zachodziły wtedy w Polsce. Jak grzyby po deszczu powstawały wówczas firmy małe i duże. Wiedzę i doświadczenie jakie zebrałem po kilkuletnim pobycie w Iraku i pracy przy budowie tamtejszych autostrad postanowiłem wykorzystać w kraju. Pierwszy kafar na jakim pracowaliśmy wymyśliłem i zbudowałem sam. Nigdy nie zapomnę naszej pierwszej roboty. Wszystko się działo metodą prób i błędów. Tak było kiedyś, a teraz…

Tego pierwszego kafara już dawno nie ma, są za to profesjonalne kafary firmy Gayk, Orteco, samochody ciężarowe wyposażone w żurawie przenośne HDS, samochody dostawcze. Są jeszcze ludzie. Przez te 25 lat firmy przewinęło się wielu pracowników. Niektórzy byli tu tylko na chwilę, inni na dłużej, jednak każdy człowiek to nowa energia i doświadczenie, a tego ostatniego nam nie brakuje. Zaczynaliśmy od niewielkich robót zleconych przez zarządy powiatowe i rejonowe dróg. Z biegiem czasu doszły do tego zadania realizowane na polecenie GDDKiA i wielkie kontrakty, jak budowa autostrady A2 odcinki  Konin – Września, Stryków – Wartkowice, obwodnica Trójmiasta – węzeł Karczemki, obwodnica Mrągowa. W 2006r. montowaliśmy bariery energochłonne na drodze S7 odcinek Elbląg – Jazowa, a pięć lat później na tej samej drodze na odcinku Elbląg – Miłomłyn. Uczestniczyliśmy też w realizacji budowy autostrady węzeł Turzno i drogi D16 odcinek Barczewo – Biskupiec. Współpracujemy z firmami SKANSKA, STRABAG, STALPRODUKT, BUDIMEX.  Możemy się pochwalić certyfikatem IBDiM w Warszawie.

Rozwijamy się, szukamy nowych rozwiązań, innowacji.

Jako doświadczony wykonawca w branży drogowej nie boimy się wyzwań. Gwarantujemy realizację zamówień zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy.

Firma w liczbach

1000 km
Zamontowanych barier
15000 szt
Wbitych słupów
20000 szt
Wywierconych otworów